Eredmények

Utánpotlás Kovács Márk Emléktorna 2014 Felnőtt Kovács Márk Emléktorna 2014

Utánpotlás Kovács Márk Emléktorna 2013 Felnőtt Kovács Márk Emléktorna 2013

Utánpotlás Kovács Márk Emléktorna 2016 Felnőtt Kovács Márk Emléktorna 2016

U11 korosztály

 

1. Vecsési FC

2. Gyáli BKSE

3. Felsőpakony KSE

4. Lurkó FC Gyál

 

Gólkirály: Kruppai Adrián (Felsőpakony KSE)

Legjobb kapus: Farkas Dávid (Lurkó FC Gyál)

Legjobb játékos: Berényi Erik (Vecsési FC)

 

 

U14 korosztály

 

1. Vecsési FC

2. Felsőpakony KSE

3. Lurkó FC Gyál

4. Gyáli BKSE

 

Gólkirály: Farkas Bendegúz (Felsőpakony KSE)

Legjobb kapus: Buza Boldizsár (Lurkó FC Gyál)

Legjobb játékos: Csővári Szabolcs (Vecsési FC)

 

 

Vörös Skorpió (címvédő)

Duplo FC

Green Go FC

Gyáli Ifjak

Inter-VM Trans

Lurkó FC Szülők

Pénzjegynyomda

Re-Con-Tra Team

Szamovár

Szigeti Veszedelem 24

 

 

1. Inter-VM Trans

2. Szamovár

3. Gyáli Ifjak

 

Gólkirály: Ténai Tibor (Inter-VM Trans)

 

 

Utánpotlás Kovács Márk Emléktorna 2015 Felnőtt Kovács Márk Emléktorna 2015

U9 korosztály

 

1. Ferencváros FC-Gyál vegyes

2. Gyáli BKSE

3. Lurkó FC Gyál

4. Felsőpakony

 

Gólkirály: Kruppai András (Felsőpakony)

Legjobb kapus: Sutus Barnabás (Lurkó FC Gyál)

Legjobb játékos: Erdélyi Bence (FFC-Gyál)

 

U11 korosztály

 

1. Felsőpakony

2. Gyáli BKSE

3. Lurkó FC Gyál 2004

4. Lurkó FC Gyál 2005

 

Gólkirály: Zsolnai László (Gyáli BKSE)

Legjobb kapus: Szmolka Zsolt (Lurkó FC Gyál 2005)

Legjobb játékos: Mózner Nikolász (Felsőpakony)

 

U13 korosztály

 

1. Lurkó FC Gyál 2002

2. Gyáli BKSE

3. Péteri

4. Lurkó FC Gyál 2003

 

Gólkirály: Csétai Tamás (Lurkó FC Gyál 2002)

Legjobb kapus: Könyves Krisztián (Lurkó FC Gyál 2003)

Legjobb játékos: Nagy Patrik (Gyáli BKSE)

U14 korosztály

 

1. Lurkó FC Gyál I.

2. Vecsési FC

3. Hernád

4. Gyáli BKSE

5. Lurkó FC Gyál II.

 

Gólkirály: Schmidt Máté (Lurkó FC Gyál),

Legjobb kapus: Csesznák Ádám (Vecsési FC),

Legjobb játékos: Kucsván Martin (Hernád)

 

U11 korosztály

 

1. Lurkó FC Gyál I.

2. Gyáli BKSE

3. Szentlőrinci AC

4. Lurkó FC Gyál II.

 

Gólkirály: Eczet Krisztián (Gyáli BKSE)

Legjobb kapus: Könyves Krisztián (Lurkó FC Gyál)

Legjobb játékos: Hajagos Rajmund (Lurkó FC Gyál),

 

U13 korosztály

 

1. Hernád I.

2. Lurkó FC Gyál I.

3. Örkény

4. Vecsési FC

5. Inárcs

6. Lurkó FC Gyál II.

7. Gyáli BKSE

8. Hernád II.

 

Gólkirály: Gégény József (Lurkó FC Gyál I.)

Legjobb kapus: Nagy Gergő (Lurkó FC Gyál I.)

Legjobb játékos: Kucsván Martin (Hernád I.)

Gyáli Ifjak (címvédő)

Duplo FC

Inter-VM Trans

Lurkó FC szülők

Re-Con-Tra Team

Éremgyár

Szigeti Veszedelem 24

Vörös Skorpió

 

1.Vörös Skorpió

2.Inter VM Trans

3.Re-Kon-Tra Team

 

Gólkirály: Ténai Tibor (Inter VM Trans)

 

Szigeti Veszedelem 24 (címvédő)

Duplo FC

Gyáli Ifjak

Inter-VM Trans

Lurkó FC szülők

Re-Con-Tra Team

Stadion FC

Vörös Skorpió

 

1.Gyáli Ifjak

2.Inter VM Trans

3.Duplo FC

 

Gólkirály: Kovács Gyula László (Duplo FC)

 

Gyáli BKSE

Inter-VM Trans

Re-Con-Tra Team

Stadion FC

Szigeti Veszedelem 24

 

1.Szigeti Veszedelem 24

2.Inter VM Trans

3.Stadion FC

 

Gólkirály: Ténai Tibor (Inter VM Trans)

 

Felnőtt Kovács Márk Emléktorna 2012

Bozsik Program

Duplo FC

Bunda Banda

Re-Con-Tra Team

Szigeti Veszedelem 24

FC Torpedo

Zsuga Bonito

 

1.FC Torpedo

2.Zsuga Bonito

3.Szigeti Veszedelem 24

 

Gólkirály: Kemény Norbert (Szigeti Veszedelem 24)